info@arisasansor.com
+90 (212) 674 09 41

Aylık Bakım

Aylık Bakım

Aylık BakımAylık Bakım

PERİYODİK BAKIM VE SERVİS HİZMETLERİMİZ


Kaliteli bir servis ekibi ve hizmeti, kaliteli bir asansör kadar önemlidir. Çalışan sistemin, daha emniyetli ve sorunsuz hizmet sunabilmesi için Periyodik Bakımlar, asansör ve benzeri taşıma sistemlerinin olmazsa olmazıdır. Periyodik bakım hizmeti esnasında ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabilecek arıza ve tehlikeler önceden tespit edilmiş olup, çalışan sistemin yıpranma süresi uzadığı için ürününüz daha uzun süre emniyetli bir şekilde hizmet vermiş olacaktır. Sanılanın aksine, Düzenli yapılan Periyodik Bakımlar parça değişim periyotlarını azaltacağı için  bina ve işletme maliyetleriniz daha da azaltmış olacaktır.

Aris Asansörleri;

Her tipte asansör, yürüyen merdiven, yürüyen bant vb. sistemlerin servis ve bakım hizmetini üstlenmektedir. Firmamıza Servis ve Bakım için bizlere telefon, e-mail ve  sitemizde yer alan Teklif İsteme Formunu doldurarak da bizlere ulaşabilir, aynı zamanda fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz. Biz Aris Asansörleri olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek üzere tüm ekibimiz ile birlikte hazırız.

“Servis hizmeti aldığınız firmanın yeterlilik belgelerini mutlakla isteyin.” (Yeterlik belgelerini öğrenmek için firmamızın Belgelerimiz bölümünü ziyaret edin.)

“Hızlı Servis Kesin Çözüm”

HIZLI TEKLİF ALIN

Bizden Teklif Aldınız mı?

.