info@arisasansor.com
+90 (212) 674 09 41

Montaj

Montaj

MontajMontaj

Aris Asansör, asansör montaj alanında sektörde söz sahibi kuruluşlardan biri olup referanslarıyla yüksek güvenilirliği ile satış sonrası servisleri ve garanti şartlarıyla en iyi hizmeti sunmaktadır. Aris Asansör montaj kadrosu alanında uzman tekniker ve mühendislerden meydana gelmektedir.
Firmamızın proje-tasarım bölümü aşağıda sıralandığı gibi 6 adım üzerinden çalışmakta ve projelerini hayata geçirmektedir.

*Ön inceleme,

*Teklif sunumu,

*Projelendirme,

*Tasarım,

*Uygulama

*Teslim

ÖN İNCELEME ; Bina ve sisteme ait bilgilerin teklif öncesi alınması ve müşteriye bina için en uygun asansör sisteminin belirlenmesiyle gerçekleştirilir.

TEKLİF SUNUMU; Müşteri ilen yapılan karşılıklı görüşmeler sonunda müşteri talebi değerlendirilerek en uygun ürün teklifinin sunulmasıyla uygulanır.

PROJELENDİRME; Uygulama Projesi Binaya tesis edilecek olan asansörün kullanım amacına göre kapasite, hız, kumanda ve kullanım şekli gibi temel özelliklerinin belirlenmesi için hazırlanan projedir. Ruhsat dosyası hazırlanırken dosyada bulundurulması zorunludur.

TASARIM; Uygulama projesi doğrultusunda müşteri odaklı olarak mühendis ve teknikerlerimizden oluşan satın alma ve proje-tasarım ekibimizin N81/CE standartlarına uygun ürünleri risk analizleri yapıldıktan sonra uygun ürünlerin uygulamaya hazır hale getirmesinden oluşan bölümdür.

UYGULAMA; Proje Tasarım bölümünün hazırlamış tedarik aşamaları tamamlandıktan sonra, uzman teknikerlerimiz tarafından sahada uygulamaya alınıp, kalite kontrol mühendislerimizin takibi ile imal edilmesi işlemidir.

TESLİM; Sahadaki Uygulaması tamamlanan ürünün N81/CE standartları doğrultusunda uzman mühendislerimizin son kontrolü ve emniyet tertibatlarının testleri yapıldıktan sonra yeşil etiket alınarak işletmedeki yetkililere kullanım eğitimleri ve kılavuzları verilip ürünün hizmete alınmasıyla sona erer.

HIZLI TEKLİF ALIN

Bizden Teklif Aldınız mı?

.