info@arisasansor.com
+90 (212) 674 09 41

Proje

Proje

ProjeProje

Aris Asansör Avan projesi, mimari açıdan uygulama projelerinin hazırlanıp belli bir düzen içerisinde yapılmadan önce, yapının özellik ve kullanım şartları göz önünde bulundurularak hazırlanan projedir. Asansör Yönetmeliği, asansör projelerinin mimari bir proje ile hazırlanması gerektiği ve bu projenin mimari bir usül teşkil etmesi gerektiği hükmünü getirmiştir.

Asansör Avan projesindeki temel amaç içerisine asansör sığmayacak bir asansör kuyusu ve makine dairesinin yapılmasını önlemektir. Asansör avan projesinde, trafik hesabı,kuvvet hesapları ve motor gücü hesabı yer alır. Gerekli hesaplar doğrultusunda hazırlanan avan projelerle müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz.

sansör Uygulama Projesi; Binaya tesis edilecek olan asansörün kullanım amacına göre kapasite, hız, kumanda ve kullanım şekli gibi temel özelliklerinin belirlenmesi için hazırlanan projedir. Ruhsat dosyası hazırlanırken dosyada bulundurulması zorunludur.

Asansör Avan ve Uygulama projeleri Aris Asansör bünyesinde bulunan ilgili proje departmanı tarafından yapılır. Firmamız bünyesinde SMM belgeli yetkili elektrik ve makine mühendisleri bulunmaktadır.

HIZLI TEKLİF ALIN

Bizden Teklif Aldınız mı?

.